Geri

HAKKINDA

Ahşap Ürünleri Tasarım Atölyesi Wood in Food, ahşabın mutfak ile uyumunu ortaya çıkaran, tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, estetik, çevreci ve doğal ürünleri en hızlı şekilde tasarlayıp, tüketicilerin beğenisine sunmayı amaç edinmiş bir kuruluştur.

Çevreye uyumlu yaşam anlayışının giderek arttığı günümüzde, çevre dostu bir malzeme olmasından ötürü ahşap malzemenin önemi de her geçen gün artış göstermektedir. Gastronomi dünyasındaki yeni mutfak akımları da bu doğrultuda kendini göstermekte, ahşabın mutfaktaki kullanımı da her geçen gün artmaktadır. Ahşapların doğal reçine, kök boya ve yöntemlerle işlenmesinden elde edilen ahşap sunum ekipmanları, doğal ahşap masa, doğal ahşap sehpa, steak tahtaları, peynir sunum ahşapları, servis ahşapları, özel tasarım konsept ürünler ile hem mekanınızı ısıtacak hem de sağlıklı bir ortam oluşturacaktır.

Wood in Food markası otel ve restorant konseptine uygun özel ürünleri ile kurumsal çözüm ortağınız olarak müşterilerinize maksimum memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda “Doğadan Mutfağa” fikri temel alınarak, sağlıklı mutfak ürünleri çevreci, yenilikçi, estetik bir anlayışla tasarlanıp müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Geri

PORTFOLYO

Geri

ILETISIM

Firma Ünvanı: Wood in Food Ahşap Tasarım Ürünleri Toptan Pazarlama
Adres: Tabaklar Mah. Adnan Kahveci Sok. 9/1 Pk: 14840 Mengen/BOLU
Telefon Numaramız: 05448668148
Mail Adresimiz: info@woodinfood.com
Mail Adresi: woodinfood@gmail.com

Thank You

Thank you for contacting us, we will reply as soon as possible.